Dnes je pondelok, 18.október 2021, meniny má: Lukáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Z mosta by som NIKDY neskočila!

marec 13, 2014 - 10:01
Ninu Dolinskú poznajú azda v každej domácnosti. V úspešnom seriáli Búrlivé víno sadla práve táto postava herečke NELE POCISKOVEJ ako uliata. Čo majú s Ninou spoločné?
Foto: 
Ako ovplyvnil seriál Búrlivé víno váš život?
Išla som do tohto projektu s tým, že to bude nízkorozpočtový seriál na TV Doma a bude mať tridsať častí. Zrazu nakrúcame tretiu sériu a už ani neviem koľký diel. Nikdy by mi nenapadlo, že z toho bude niečo také. Nesmierne sa však teším, že má seriál úspech a že ho ľudia pozerajú. Ovplyvnil ma azda len v tom, že ma na ulici volajú Nina a možno som sa dostala viac do povedomia ľudí. Predsa len, televízia je silné médium. Ja som však za túto príležitosť vďačná. Mám mnoho skúseností a spoznala som skvelých ľudí, s ktorými na tomto projekte spolupracujem. Negatívum je vari len to, že niekedy nakrúcam veľa obrazov v jeden deň a v ten istý deň sa musím naučiť ďalších pätnásť na ďalší deň. Nie je to však často, a patrí to, prirodzene, k tomu.
 
Nebojíte sa, že vás budú v budúcnosti škatuľkovať a spájať si vás neustále s týmto seriálom?
Nikdy mi nikto nič také nespomenul. Dokonca som takúto otázku dostala prvýkrát. Nebojím sa, pretože robím veľa iných projektov, ktoré sú úspešné, a hlavne spievam v muzikáloch ako Rómeo a Júlia, Ôsmy svetadiel či Pomáda a ľudia na ne chodia. Ak mám u niekoho sympatie, tak vidí, čo všetko robím. Takže sa nebojím zaškatuľkovania.
Mladá herečka z Búrlivého vína Nela Pocisková
 
Čím vám je postava Niny Dolinskej v seriáli Búrlivé víno blízka? Čo máte spoločné a, naopak, čo vám na tejto postave prekáža?
Nina je jedno veľké chodiace srdiečko. Je veľmi rozvážna, zásadová, úprimná a ide si za svojím, aj keď niekedy veci rieši veľmi neuvážene. Túto vlastnosť mám s ňou asi spoločnú. Veľmi často si niečo nerozmyslím, konám a potom znášam následky. Takisto som veľmi výbušná ako ona, čo mi prekáža, keďže však treba ctiť žáner a toto je telenovela, tak nemôžem povedať, že mi to na mojej postave nevyhovuje. Ale niektoré situácie sú v reálnom živote naozaj iné ako v našom búrliváku. Ja by som teda skákať z mosta nešla, ale nemôžem povedať, že mi v rámci postavy niečo prekáža. Snažím sa, aby bola uveriteľná tak, ako mi ju píšu.
 
ZUZANA VALOVIČOVÁ
Foto: Figaro

- - Inzercia - -