Dnes je pondelok, 18.október 2021, meniny má: Lukáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Výherkyňa na večeri s Nelou Pociskovou: Boli sme pri tom!

máj 30, 2014 - 13:22
Vo štvrtok 29. mája sa v bratislavskej reštaurácii v centre mesta stretla naša výherkyňa Andrejka so svojou obľúbenkyňou Nelou Pociskovou. Dievčatá si padli do oka a počas dvoch hodín si veselo hrkútali. Ženský web bol pri tom...
Foto: 
 
Desaťročná výherkyňa Andrejka Kukučová z Nitrianskej Blatnice prišla na stretnutie s Nelou Pociskovou v sprievode mamy. Pridala sa k nám ešte aj výherkyňa súťaže v časopise STAR, študentka Silvia, ktorá prezradila, že jej mama pochádza z Gruzínska. Darček z tejto krajiny dostala od nej Nela počas večere.
 
 
Obe dievčatá si chvíle s herečkou užívali a pýtali sa jej jednu otázku za druhou. Najmladšia výherkyňa nezabudla opomenúť školu, priateľov a poukazovala aj fotky svojich domácich miláčikov. 
 
 
Príjemná atmosféra v Lokále u Františkánov sa niesla celým večerom. Spoločnosť dvoch mladých dám si vychutnávala aj samotná Nela. "Je to vždy veľmi príjemné, keď sa môžem stretnúť s niekým, koho moja prítomnosť poteší. Je to skvelý pocit. Mám rada pokoj, harmóniu, stretli sme sa tu príjemní ľudia, tak sa teším a dúfam, že aj osadenstvo pri stole," netajila pred nami svoje pocity hviezda seriálu Búrlivé víno. "Splnil sa mi sen. Nedávno som oslávila desiate narodeniny a toto bol krásny darček. Nelu mám veľmi rada," porozprávala nám s nadšením školáčka. 
 
 
Autor: RED
Foto: Vlado Anjel

- - Inzercia - -