Dnes je štvrtok, 28.október 2021, meniny má: Dobromila
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Victoria Beckham o rodine: Sme normálni!

august 13, 2013 - 10:20
Speváčka a módna návrhárka Victoria Beckham tvrdí, že pred životom celebrity preferuje skôr domáci relax. Manželka bývalého anglického futbalistu Davida Beckhama to povedala pre magazín Australian Vogue.
Foto: 
 
"Keď už sú deti v posteli, dám si pleťovú masku alebo si upravím obočie. Sme naozaj oveľa normálnejší, ako si ľudia myslia," dodala. Vyjadrila sa taktiež k manželovej kariére. "Sme na Davida všetci pyšní. Ostatných 15 rokov sme ho podporovali vo všetkých kluboch, v ktorých hral. Stal sa inšpiráciou nie len pre mňa a naše deti, ale taktiež aj pre milióny ďalších ľudí. Teraz sa však veľmi tešíme z toho, že budeme môcť tráviť viac času ako rodina," priznala Beckham. 
 
Infoblok:
Tridsaťdeväťročná rodáčka z anglického mesta Harlow sa preslávila ako členka skupiny Spice Girls, kde ju prezývali Posh Spice. Po tom, ako vyskúšala sólovú kariéru, sa stala úspešnou módnou návrhárkou a tiež je autorkou dvoch kníh. S Davidom Beckhamom sa zosobášila v roku 1999 po dvojročnom vzťahu. V tom istom roku sa im narodil najstarší syn Brooklyn, po ktorom nasledovali v roku 2002 Romeo a v roku 2005 Cruz. Ich rodina sa predvlani v júli rozrástla o dcérku Harper. 
 
Zdroj: SITA
Foto: SITA

- - Inzercia - -