Dnes je štvrtok, 28.október 2021, meniny má: Dobromila
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Veronika Husárová: Najväčšia slabosť? Jednoznačne topánky!

november 24, 2011 - 14:14
Pokiaľ ide o módu, modelka Veronika Husárová (24) je na tom podobne, ako väčšina žien. Hoci na samotné šaty si potrpí, na prvom mieste sú doplnky. V jej prípade sú to kvalitné topánky.
Foto: 

 

Miss Slovensko 2007 patrí v posledných rokoch medzi ženy, ktoré sú vždy dokonale zladené a oblečené podľa najaktuálnejších trendov. Niet divu. Veď Veronika je jednou z mála bývalých missiek, ktoré sa skutočne venujú modelingu, takže inšpirácie môže naberať priamo na svetových mólach. Zo svojich ciest si rada nosí aj zaujímavé kúsky, ktoré by doma nezohnala. „Nakupujem vždy s niekým, kto má dobre pozná a vie mi dobre poradiť,“ prezradila, že sa nespolieha len na seba.

Najlepší je ten, čo netreba žehliť

Tmavovláska, ktorá pochádza z Komárna, nie je nijako zvlášť zaťažená na značky. „No mám rada Mango, ale momentálne v mojom šatníku dominuje Aftershock,“ prezdradila, kde v poslednej dobe najviac nakupovala. Omnoho dôležitejšia než určitá značka je však pre ňu kvalita a materiál. „Poteší ma ten, ktorý sa nemusí žehliť,“ s úsmevom odhalila ďalší faktor, ktorý jej pomáha rozhodnúť sa pri výbere oblečenia.

Všetko má svoju príležitosť
Vo svojom šatníku nemá zavedený žiadny špeciálny systém, no napriek tomu sa v ňom orientuje poľahky. „Obliekam sa podľa nálady a vždy viem, kam mám siahnuť,“ povedala Veronika, ktorá má najviac kúskov v čiernej farbe. Nie je vysadená na nejaký typ oblečenia, zúžitkuje sukne, šaty aj nohavice. „Každý kúsok oblečenia má svoju príležitosť,“ vyjadrila sa dlhovlasá modelka, ktorá má však rozhodne jednu veľkú slabosť. „Jednoznačne topánky,“ nadšene zvolala, keď sme chceli vedieť jej obľúbené oblečenie alebo doplnok. To, či si doma dopraje aj pohodlie teplákov nám však neprezradila. „Podľa toho s kým sa doma chystám tráviť čas,“ so smiechom diplomaticky odpovedala na otázku, aký typ šiat nosí doma.


Autor: Mária Šidlová
Foto: Tibor Géci

- - Inzercia - -