Dnes je pondelok, 18.október 2021, meniny má: Lukáš
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Večera s Nelou Pociskovou: Pohoda a samé úsmevy!

marec 17, 2014 - 11:56
Počas uplynulého víkendu sa Nela Pocisková, hviezda seriálu Búrlivé víno, stretla s prvými víťazmi súťaže Figaro. Ako dopadla slávnostná večera v Elesku v Modre? Prečítajte si EXKLUZÍVNY rozhovor s Nelou Pociskovou...
Foto: 
Aké jedlo si rada vychutnávate na večeru?
V prvom rade som veľký jedák, takže si neviem predstaviť, že by som mala držať nejakú diétu. Jediné, čo v poslednom čase riešim je pšenica, ktorá mi nerobí dobre, a preto sa ju snažím vynechávať. Na večeru sa neprejedám, skôr si dám nejaké ľahšie jedlo ako šalát s mäsom alebo rybu.
 
Nebudete mať problém odpovedať aj na súkromné otázky, ktoré vám položí výherca počas večere?
Záleží na tom, čo sa ma opýta. Ja súkromie veľmi neriešim, ale ak to bude veľmi súkromné, tak si to určite nechám pre seba a budem sa mu to snažiť vysvetliť. Osobne si ale nemyslím, že by sa niečo také opýtal.
 
Pripravovali ste sa na tento večer dlho? Myslím pred zrkadlom.
Ja? Dnes som toho naozaj veľa nestihla, pretože som prišla domov v noci a do obeda som mala autogramiádu. Ráno som vstala, umyla som si vlasy, dala som si trochu make-up, špirálu a išla som. Žiadne veľké prípravy. Skôr som nič nestíhala. Tak to väčšinou býva.
 
 
Aké najdôležitejšie rady by ste dali výhercovi súťaže, v rámci ktorej si bude môcť s vami zahrať v Búrlivom víne?
V prvom rade, držím palce tým, ktorých to baví a dúfam, že sa tam aj dostanú. Keď tak už s nami budú,  tak sa budem veľmi tešiť. Ak z toho budú mať radosť, tak to je to najmenej, čo môžeme pre nich urobiť. Ja sa radujem už len zo toho, že tu niečo také vôbec vzniklo. Budem im držať palce na pľaci, hlavne aby neboli nervózni a aby si to všetko užili. My sme tam super partia a je tam skvelá atmosféra, takže to pre nich bude určite zážitok.
 
Aký je podľa vás najväčší rozdiel medzi hraním s hercami profesionálmi a hercami začiatočníkmi?
Ja mám často krát dojem, že ľudia, ktorí sú amatéri sú veľmi prirodzení. Nie je to také hrané, aj keď je tam tá nervozita a tréma, ale ja mám z nich veľmi dobrý pocit. Je to zrejme preto, že sú to ľudia, ktorí to chcú a baví ich to. Nemám vyslovene nič proti tomu, že to nie sú profesionáli, skôr sa teším, že majú chuť si niečo také vyskúšať. 
 
Ako veľmi ovplyvnil váš život seriál Búrlivé víno? Cítite, že vás ľudia viac spoznávajú na ulici?
Ja mám jednu veľkú výhodu, pretože keď nemám vlnité vlasy, tak ma nespoznáva nikto. Určite ovplyvnil môj život v tom zmysle, že Búrlivé víno má veľkú sledovanosť a určite ma ľudia viac spoznávajú. Nie je to ale teraz tak, že sa nemôžem ani pohnúť, skôr si šepkajú: „Je to ona? Nie je to ona?.“ Vraj v skutočnosti vyzerám úplne inak ako na obrazovke, takže to nie je nič príšerné. Na druhej strane som spoznala skvelých hereckých kolegov, od ktorých sa učím. Hrajú tam legendy ako pán Horváth a mnohí ďalší, ktorých by som mohla menovať aj dve hodiny. Toto sú veci, ktoré mi dávajú veľmi veľa skúseností a posúvajú ma ďalej.
 
Podobné články:
 
 
Autor: M. Rybárová
Foto: B. Džurňák
 

- - Inzercia - -