Dnes je nedeľa, 24.október 2021, meniny má: Kvetoslava
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Sex na jednu noc neodsudzuje, pretože ho zažil!

apríl 27, 2010 - 17:04
Speváka Miroslava Šmajdu baby proste milujú. Košičan stálu frajerku zatiaľ nemá, no presne vie, aká by mala byť žena, ktorá ho zaujme. STAR-u bez okolkov prezradil aj to, ako to má v posteli najradšej...
Foto: 

Zakaždým, keď si na pódiu počas vystúpenia Miro (21) rozopne košeľu a odhalí hrudník, objaví sa v novinách článok o jeho exhibicionizme. Niektorí ho za to odsudzujú, no predovšetkým ženy sa na jeho vyšportované telo zakaždým pozrú rady. „Nahota je úplne prirodzená vec. Keď niekto dokáže odsudzovať iných za to, že sa dajú nafotiť nahí, tak to je podľa mňa maximálny primitivizmus,“ vysvetlil svoj pohľad na túto vec bývalý finalista Superstar, ktorý išiel exkluzívne pre STAR donaha! To ale nie je všetko. Rockový spevák nám súčasne porozprával o ženách, milovaní, ale tiež o svojich predstavách o ideálnom rande.

Ťažký romantik
Možno sa to nezdá, no napriek tomu, že sa Miro venuje takpovediac tvrdému hudobnému žánru, v súkromí sa na žiadneho „drsňáka“ nehrá. „Som úplne normálny, citlivý a čistotný chalan. Čo robím na pódiu, je v rámci vystúpenia. Jednoducho to patrí k môjmu prejavu,“ priznal na seba blondiak. Je presvedčený o tom, že rocker nemusí byť smradľavý násilník, ako má tento typ muzikantov zafixovaný väčšina z nás. „Som úplne hrozný romantik,“ pousmial sa po chvíľke slobodný mladík.

No a práve svojej citlivej povahe podriaďuje napríklad aj také rande. „Ideálna predstava večera stráveného so ženou? Tak, samozrejme, dobrá večera, ale keby bolo pekné počasie, tak romantika niekde na chate. Čiže sviečky a všetko, čo k tomu patrí,“ zasnil sa nad vlastnými predstavami, pričom po chvíľke doplnil ostatné fragmenty, ktorými vie dostať babu do varu: „Aj gitara niekedy dosť pomôže. Alebo keď zahrám na klavíri, tak to spraví krásnu atmosféru. U mňa je základ, aby sa dievča nenudilo. Či už ide o rozhovor, alebo napokon aj o intímnu stránku.“

Jednorázovka? Stáva sa...
„Niekedy je možný sex už po krátkej dobe, ale to musia naozaj obaja vycítiť. Je potrebná dôvera a celkovo vzťah by mal byť postavený tak, že keď sa niečo medzi nimi stane, nič to u nich nezmení po vzťahovej stránke,“ prešiel Miro rovno na vec a bez ostychu nám odpovedal na otázku, čo si myslí o príležitostnom sexe. Hoci proti jednorazovkám v princípe nič nemá, myslí si, že niekedy je lepšie s milovaním počkať. „Nie som ani za a ani proti. Nijako to neodsudzujem ani nedám ruku do ohňa za to, že by som to neurobil. Proste, muselo by to stáť za to,“ snažil sa spočiatku tanečník z Let´s Dance zahmlievať. No po chvíľkovom zatajovaní priznal, že vie, o čom rozpráva aj z vlastných zážitkov. „Či mám skúsenosť? Mám,“ skonštatoval stroho tanečný partner Katky Štumpfovej (23), s ktorou ho spájajú všetky médiá. On sa ale nad týmito špekuláciami iba smeje. Dokonca sa nám posťažoval, že mu už občas poriadne lezú na nervy.

Fantázii medze nekladie
S Mirom sme načali aj tému, ako si predstavuje svoj intímny život. „Mám veľmi bujnú fantáziu. Preto potrebujem ženu, ktorá je ochotná experimentovať rovnako ako ja. Veď som umelec a to pretavujem do každého svojho prejavu. Nech to nie je stereotyp a nuda,“ vyznal sa z tajných túžob rodák z Košíc, ktorý ale vhodnú partnerku na divoké posteľové hry zatiaľ po svojom boku nemá. Napriek tomu ale presne vie, čo by ho na možnej budúcej láske dokázalo zaujať.

„Nevinný dievčenský úsmev, ktorý sa nevytráca ani v zrelom veku, ma vie dostať. A tiež, keď má dievča strašne pekné dlhé ženské vlasy. Čím dlhšie, tým viac ma to rajcuje,“ vymenoval. „Samozrejme, prejav je tiež dôležitý. Ale napríklad na prsiach som si nikdy nezakladal. Niekedy môžu byť aj malinké, ale také milé,“ dodáva s potmehúdskym úsmevom na tvári nezadaný spevák. A okamžite dopĺňa: „Niekedy má dievča tak úžasný prejav a v kombinácii s nežným dievčenským jemnučkým hlasom, že z toho viem byť hotový,“ bonzol na seba, pričom s predstavami o súznení s nejakou tou slečnou zašiel aj do detailov. „Na mňa veľmi pôsobí dotyk. Vie ma vyrajcovať a vzrušiť, keď ma dievča citlivo chytí za ruku, rameno, stehno či pás. Pre mňa sú to dôležité veci, lebo to dokáže napovedať, aké vlastne je. Či je citlivé ako ja, či je romantička... a to ja strašne, strašne potrebujem!“ zakončil so širokým zasneným úsmevom.

Autor: VERONIKA VANDRAŠEKOVÁ
Foto: DAKA

- - Inzercia - -