Dnes je utorok, 27.júl 2021, meniny má: Božena
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Spevák Thomas Puskailer bol ONLINE!

máj 17, 2014 - 21:35
Vydáva jeden klip za druhým, spieva v zahraničí, hrá v divadle a venuje sa svojej manželke Abbie. Napriek tomu, že je spevák Thomas Puskailer doslova na roztrhanie, našiel si čas, aby prišiel po roku od posledného ONLINE rozhovoru do redakcie Ženského webu odpovedať na vaše otázky. Teší sa na vás už v pondelok 19. 5. o 13.00 hod.
Foto: 
Thomas Puskailer vydal svoj nový singel s názvom „Make this Paradise“. Text a melódiu k skladbe napísal Thomas s textárom a skladateľom Billom Grainerom, ktorý je držiteľom Grammy. Spolu sa podieľali aj na skladbách „Make Believe“ či „Don't Let Go“. 
 
Spevák Thomas Puskailer nedávno dokonca roztancoval tisíce Litovčanov! Ako jediného Slováka si ho totiž vybrali na veľkolepé oslavy 10. výročia vstupu Litvy do Európskej únie! Megaakciu vrátane koncertu Thomasa vysielala litovská televízia TV LINK celý večer naživo!
 
Thomas v týchto dňoch štartuje ekologické turné po Slovensku! S najlepšou ekologickou šou na Slovensku učí deti ako sa majú správať k našej prírode. Tentoraz sa na Eco mini tour vybral spolu so spevákom a moderátorom Martinom Madejom. 
 
Spýtajte sa ho na čokoľvek čo vás zaujíma. Na vaše otázky odpovie v pondelok 19. 5. od 13.00 do 14.00 hod. 
 
Autor: RED
Foto: archív, Propagandahouse

- - Inzercia - -