Dnes je nedeľa, 24.október 2021, meniny má: Kvetoslava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Raper Jay-Z: Beyoncé nie je tehotná

máj 21, 2013 - 10:41
Ebro Darden z rozhlasovej stanice Hot 97 poslal rapperovi gratulačný e-mail, ten mu však odpísal, že jeho manželka nečaká druhého potomka.
Foto: 

 

 
Americký rapper Jay-Z poprel špekulácie, že je jeho manželka, speváčka Beyoncé znova tehotná. Štyridsaťtriročný rapper to spravil prostredníctvom e-mailu adresovaného Ebrovi Dardenovi z rozhlasovej stanice Hot 97. "Poslal som mu e-mail, v ktorom som mu zagratuloval. On mi však odpísal, že správy o tehotenstve Beyoncé nie sú pravdivé," uviedol Darden.
 
Špekulácie o speváčkinom tehotenstve sa objavili už dávnejšie, ešte viac sa však začali šíriť po tom, ako pre údajnú dehydratáciu a vyčerpanie zrušila koncert v belgických Antverpách, ktorý sa mal konať 14. mája. Na piatkovom vystúpení v švajčiarskom Zürichu na tieto špekulácie zareagovala tak, že počas piesne Grown Woman sa na pódiu objavili dve tanečnice s detskými kočíkmi. Beyoncé navyše nedávno pre ABC News vyhlásila, že by chcela ďalšie deti a že jej dcéra "potrebuje spoločnosť". 
 
Tridsaťjedenročná Beyoncé začala hudobnú kariéru v roku 1997 ako členka skupiny Destiny's Child, neskôr sa vydala na sólovú dráhu. Na svojom konte má štyri sólové štúdiovky - Dangerously In Love (2003), B'Day (2006), I Am... Sasha Fierce (2008) a 4 (2011), pričom so všetkými dobyla americký rebríček Billboard 200. Jedna z najlepšie zarábajúcich interpretiek na svete má na konte už 17 cien Grammy, pričom tri z nich získala ešte ako členka Destiny's Child, ostatné ako sólová speváčka. Medzi jej najväčšie hity patria skladby Crazy In Love, Baby Boy, Me, Myself And I, Listen, Irreplaceable, If I Were A Boy, Halo či Single Ladies (Put A Ring On It). Od apríla 2008 je jej manželom rapper Jay-Z, s ktorým chodila od svojich 19 rokov a vlani v januári mu porodila dcéru Blue Ivy. Beyoncé, ktorá momentálne pripravuje piatu sólovú štúdiovku, sa v rámci aktuálneho turné The Mrs. Carter Show po prvý raz ukázala na Slovensku. V piatok 19. apríla vystúpila na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. 
 
Zdroj: SITA
Foto: AP Photo/Kathy Kmonicek

- - Inzercia - -