Dnes je streda, 27.október 2021, meniny má: Sabína
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Modelka Gigi Hadid: Najlepšie dni zažívam v Disneylande

júl 27, 2015 - 12:15
Odhaduje sa, že Disneyland za 60 rokov jeho fungovania navštívilo viac ako 650 miliónov návštevníkov. Tento zábavný park je síce postavený hlavne pre deti, no nepohrdnú ním ani dospelí. Výnimkou nie sú ani známe osobnosti ako herec Nicolas Cage a herečka Courteney Cox, spevák Chris Martin z kapely Coldplay alebo herečka a speváčka Lea Michele. Do Disneylandu sa pravidelne vracia aj modelka Gigi Hadid, ktorá tvrdí, že je to pre ňu vždy nový najlepší deň v živote.
Foto: 
Gigi Hadid má modeling v krvi. Už ako dvojročná fotila reklamné kampane pre detské kolekcie značky Guess. Neskôr sa síce začala sústrediť na školu, no v roku 2011 podpísala zmluvu s modelingovou agentúrou IMG Models a o rok neskôr sa stala tvárou značky Guess. Doteraz pre nich nafotila tri reklamné kampane na módne kolekcie pre dospelých.
 
 
Táto dvadsaťročná modelka sa pravidelne objavuje na obálkach najznámejších módnych časopisov, na móle týždňa módy v New Yorku predvádzala odevy najslávnejších návrhárov. Nafotila kalendár pre pneumatiky Pirelli a zažiarila aj vo videoklipe austrálskeho speváka Codyho Simpsona. Napriek tomu, že môže cestovať po svete, stretávať zaujímavých ľudí a zažiť to, o čom sa mnohým ani nesnívalo, najšťastnejšou ju robia výlety do Disneylandu.
 
 
„Vždy keď som v Disneylande, je to nový najlepší deň v mojom živote,“ napísala k fotografii na sociálnej sieti Twitter. 
 
Gigi Hadid strávila piatkový deň v Disneylande spolu so svojimi kamarátmi a údajným priateľom Nickom Jonasom. Na návštevu „najšťastnejšieho miesta na zemi“ zvolila príhodný outfit, tričko s kreslenou postavičkou Mickey Mouse a čelenku s myšacími ušami, akú nosí jeho kamarátka Minnie. Nechýbala jej ani typická červená mašľa s veľkými bielymi bodkami. 
 
 
Návšteva Disneylandu modelke vždy vyčaruje úsmev na tvári. „Disneyland ma nerobí šťastnou, prisahám,“ snažila sa zamaskovať svoje nadšenie.
 
 
Gigi Hadid ani v tento deň nezabudla na svoje povolanie a s myšiakom Mickeym si zapózovala, ako sa na modelku patrí. „Budem tvoja Minnie,“ dodala.
 
Zuzana Čapčíková

- - Inzercia - -