Dnes je streda, 27.október 2021, meniny má: Sabína
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Leto v meste

august 23, 2010 - 10:59
Bratislava je v lete o niečo živšia, farebnejšia, plná atrakcií, rôznych podujatí ale aj turistov a návštevníkov. Mnohí Bratislavčania ju opúšťajú a letné dni trávia radšej pri vode či na zahraničných dovolenkách, ale na svoje si prídu aj tí, ktorí ostávajú v meste aj počas horúcich prázdninových mesiacov...
Foto: 

...turisti i domáci sa nechajú zlákať osviežujúcou vodou fontán...

Príjemne sa dá posedieť na Hviezdoslavovom námestí na lavičkách v tieni stromov......deťom horúčava až tak nevadí, ak majú k dispozícií ihrisko ako na promenáde pri Eurovei......v oáze zelene napríklad v Grassalkovichovej záhrade......alebo radšej ujdú pred horúčavami do klimatizovaného obchodného centra Eurovea.


...iní si doprajú oddych v tichej a od hluku mesta chránenej čitárni U červeného raka...


Autor: MILKA PODMAJERSKÁ
Foto: autor

A ako prežívate horúčavy vy?

Jozef Slaný
Veľa pijem a v najväčších horúčavách sa snažím slnku radšej vyhýbať. A sem tam sa schladím aj nejakou tou zmrzlinou. A v meste mi v tomto smere nič nechýba


Róbert Horváth
Pitie, pitie, pitie!!! To je to najdôležitejšie a taktiež aj nejaký ten krém aby sme sa nespálili !!! Čo mi chýba v meste? Asi fontánky s pitnou vodou.

Boris Novotný
Chránim sa s krémom s vysokým faktorom. Taktiež veľa pijem a naše mesto je stánkami a obchodmi s nápojmi preplnené čo je skvelé pri takýchto horúčavách. Takže mesto nemá u mňa v tomto smere žiaden nedostatok.

Andrej Šturcel

V meste si dám dobrú chladenú kofolu alebo zmrzlinu. Mohli by sa v meste však vyskytovať nejaké tie fontánky s pitnou vodou.


Autor: ZUZANA DROPOVÁ
Foto: autor

.

- - Inzercia - -