Dnes je piatok, 17.september 2021, meniny má: Olympia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Močové cesty v lete v ohrození

júl 26, 2021 - 09:58
Jedným z najčastejších a zároveň najbolestivejších letných ochorení u žien, sú práve zápaly močových ciest. Takýto akútny problém si vyžaduje rapídne riešenie!
Foto: 
Narayana health

Letné radovánky – kto by sa netešil na horúce dni strávené pri vode, na výletoch či dovolenkách? Toto dlho očakávané obdobie však v sebe skrýva aj odvrátenú stránku, pretože môže priniesť mnohé zdravotné ťažkosti a nepríjemné problémy.

Jedným z najčastejších, a zároveň najbolestivejších, sú zápaly močových ciest. Sprevádzajúce príznaky robia z každej minúty neznesiteľné peklo a výrazne obmedzujú aj úplne bežné úkony postihnutého. Takýto akútny problém si vyžaduje rapídne riešenie! 

Uromax®3 RAPID obsahuje unikátnu kombináciu vzájomne sa dopĺňajúcich prírodných látok a je vhodný na akútne užívanie. V zložení sa nachádza patentovaný extrakt z kanadskej brusnice PACran™ brániaci uchyteniu a množeniu problémovej baktérie E.Coli. D-manosa tento efekt ešte zvyšuje, pomáha tiež efektívnejšie vyplavovať baktérie z tela. Medvedica lekárska patrí k rovnako známym a rokmi overeným prostriedkom na podporu liečby uroinfektov.

Uromax®3 RAPID je preto vhodným výživovým doplnkom pri riešení týchto problémov. Odporúčané dávkovanie je 1-2 tablety denne. Nájdete ako balenie 10+10 tabliet zadarmo vo vybraných lekárňach, alebo ako malé 10 tbl. balenie.

Výživový doplnok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Alternatívou však je Uromax® Brusnica, ktorý je vhodný na minimalizovanie rizika vzniku ochorenia; obsahuje patentovaný brusnicový extrakt z Vaccinium macrocarpon - CystiCran®, stačí uživať len jednu kapsulu denne a je vhodný aj pre deti od 3 rokov. Nájdete ho v balení 40+20 cps zadarmo, alebo ako 10+10 cps. Viac na www.neuraxpharm.sk

untitled_design.png

Foto: 
Uromax

- - Inzercia - -