Dnes je utorok, 03.august 2021, meniny má: Jerguš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Dokonalá v každej chvíli

jún 03, 2021 - 13:55
Elegancia a luxus v každom okamihu vášho dňa – to je Lenovo Yoga 7i. Kombinujte súkromie a prácu akokoľvek a kdekoľvek len chcete. Yoga 7i prináša všetky kvality potrebné pre excelovanie vo vašich každodenných pracovných, ale aj voľnočasových aktivitách.
Foto: 
Lenovo

Nezáleží na tom, či sa práve nachádzate v rušnej kancelárii v centre mesta, vo vlaku na ceste alebo sedíte na slnečnej terase dovolenkového rezortu. Váš notebook je vždy pripravený zabezpečiť vám čo najlepšie a najoptimálnejšie podmienky pre prácu aj zábavu.

Vďaka výkonnej batérii vydrží Lenovo Yoga 7i v nepretržitej prevádzke celý deň tak dlho, ako potrebujete. Pracujte pohodlne bez prerušenia alebo si užite filmy aj hry, a to všetko bez nutnosti nabíjania. Ak by ste však potrebovali doplniť energiu vašej batérie, stačí 30 minút a váš notebook je opäť pripravený na ďalšie používanie až na tri hodiny. Takto počas obednej pauzy nabijete vášho pomocníka a môžete ďalej nerušene pracovať.

yoga7i.jpg

Foto: 
Lenovo

Rýchly pomocník

V uponáhľanom pracovnom kolotoči pomôže často aj najmenší detail. Lenovo Yoga 7i využíva umelú inteligenciu a takto vám šetrí čas aj námahu. Počítač sa spustí hneď ako otvoríte kryt a prihlásite sa jednoducho vďaka vysoko zabezpečenej čítačke odtlačkov prstov. Ďalším prepracovaným detailom na ochranu súkromia je aj kryt kamery, ktorý zaručí, že sa budete cítiť bezpečne naozaj kdekoľvek a kedykoľvek.

Kino priamo na vašej terase

Vďaka 14-palcovému alebo 15,6-palcovému displeju s vysokým rozlíšením a tenučkým rámikom si vychutnáte perfektný obraz, ktorý doplní kvalitný zvuk z predných reproduktorov. Takto vám neunikne ani jediný detail vášho obľúbeného filmu či seriálu. Lenovo Yoga 7i sa dômyselným podsvietením klávesnice prispôsobuje okolitým svetelným podmienkam, čím nielen šetrí vaše oči, ale uľahčuje aj prácu v menej ideálnych podmienkach.

Jednoduchým preklopením obrazovky sa z notebooku stane praktický tablet, na ktorom ukážete všetkým kamarátkam fotky z výletu alebo aj prvé kroky vášho dieťatka úplne jednoducho a pohodlne.

Elegantná v každom momente

Aj pri pozeraní seriálov môžete byť za pravú dámu. Pomôže vám k tomu štýlový notebook Yoga 7i, ktorý je dostupný v dvoch elegantných farbách – Slate GreyDark Moss. Vďaka jemne zaobleným hranám je používanie v režime notebook, ako aj v režime tablet veľmi pohodlné.

Nepotrebujete viacero zariadení, Lenovo Yoga 7i ponúka všetko, čo od dokonalého pomocníka a spoločníka požadujete a to každý deň v týždni.

Viac informácií Yoga 7i nájdete TU.

- - Inzercia - -