Dnes je nedeľa, 24.október 2021, meniny má: Kvetoslava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ellie Goulding sa čoskoro stane mamou

apríl 04, 2021 - 16:39
Ellie Goulding snáď netreba nejak špeciálne predstavovať, keďže jej hity hovoria za ňu. Speváčka a textárka si k svojim rolám čochvíľa pripíše ešte jednu.
Foto: 
cosmopolitan.com

Okrem nového albumu Brightest Blue a knihy Fitter. Calmer. Stronger., ktorú plánuje vydať, sa stane mamou. Ellie uchovávala svoje tehotenstvo v tajnosti. Počas pandémie sa zdržiava v Gloucestershire, neďaleko Londýna. „Vyrástla som v tejto krajine. Presťahovanie sem ma prinútilo uvedomiť si, akých šialených bolo posledných 10 rokov [môjho života]. Uvedomila som si, koľko som toho odložila – ocenenia, nábytok, vyťahovať veci z krabíc bola skutočná horská dráha. Dokonca som našla aj svoje staré školské knihy. Od začiatku mojej kariéry je toto prvé miesto, kde som sa akosi usadila,“ povedala pre vogue.com.

Spolu s manželom Casparom Joplingom, obchodníkom s umením, poctivo dodržiavajú opatrenia. Rovnako vo svojom rozhovore prvýkrát načrtla tému o bábätku: „Nikoho sme nevideli. Boli sme celkom dobrí v neporušovaní pravidiel, pretože chceme, aby to bolo za nami čo najskôr. Sme v istom lockdowne (vo Veľkej Británii). Určite to bol bizarný rok, najmä kvôli tomu, čo sa so mnou momentálne deje.“  

168201126_469156017661200_3689157638337242787_n.jpg

Foto: 
Instagram/ Ellie Goulding

Podľa jej slov ju tehotenstvo „poľudštilo“ a ona, tak isto ako aj jej manžel si užívajú krivky, ktoré nikdy predtým nemala. Pohlavie dieťatka zatiaľ nepoznáme a samotná speváčka tvrdí, že si na tom nepotrpí. Jediné, čo si pre svoj uzlík šťastia želá je zdravie.

- - Inzercia - -