Dnes je sobota, 27.november 2021, meniny má: Milan
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Keď to urobí raz, urobí to znovu

december 05, 2020 - 21:11
Nevera je veľmi často skloňované slovo. Nie raz sme si ho prebrali aj my tu na našom webe. Tentokrát sa zameriame na to, či je vhodné neveru odpustiť.
Foto: 
shutterstock.com

Dať či nedať druhú šancu? To je otázka na veľmi veľa otáznikov a na ešte viac času. Je nutné zvážiť všetky možné kritériá, zohľadniť každý detail a až potom robiť finálne rozhodnutia. Najmä ak neustále počúvame, že keď sa to stane raz, stane sa to aj druhýkrát.

V tomto prípade je prakticky úplne jedno či sa bavíme o mužoch alebo ženách. Podvádzajú totiž obe pohlavia. Ani jedna strana sa nemôže tváriť, že im je nevera cudzia, lebo by klamali sebe samým. Aký je teda najvhodnejší krok, ktorý by sme mali spraviť keď nás niekto podvedie?

Hovoriť o minci a jej dvoch stranách človeku, ktorý sa práve topí v návale nervov a maximálnom emočnom rozpätí, je zbytočné mrhanie dychom. Aspoň pre začiatok. Samozrejme, musíš sa pozrieť na celú vec aj z pohľadu toho, kto hrubo narušil tvoju dôveru, no v prvom rade sa v danom momente dívaš iba na seba a svoju pošliapanú hodnotu.

269.jpg

Foto: 
shutterstock.com

Nevera kľudne môže vzniknúť v dôsledku disharmónie v partnerskom zväzku. Dvaja ľudia, čo si už dávno nerozumejú častokrát načrtnú rozhodujúcu bodku práve tým, že ukončia posteľné hrádky. A keďže všetci dobre vieme, ako dôležitá je sexuálna aktivita pre náš organizmus a nervovú centrálu, hľadáme uspokojenie v cudzích perinách.

Pravdou však aj tak ostáva, že pokiaľ sa táto praktika vyskúša raz a ostane nepotrestaná či bez následkov, pravdepodobnosť, že sa bude pravidelne opakovať je takmer stopercentná.

- - Inzercia - -