Dnes je utorok, 03.august 2021, meniny má: Jerguš
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Felicity Jones prezradila, kedy sa cíti byť dokonale šťastná

júl 08, 2020 - 18:00
Anglická herečka Felicity Jones je sebavedomejšia, keď má na veci čas a v jej živote panuje rovnováha. Netají, že akonáhle je na všetko pripravená, cíti sa šťastná a spokojná.
Foto: 

Felicity Jones, celým menom Felicity Rose Hadley Jones, si ako 12-ročná zahrala v televíznom filme Treasure Seekers a odvtedy je na roztrhanie. S popularitou a závratnou kariérou je samozrejme spätý i určitý chaos. No slávna herečka v tom má jasno: „Mám rada, keď viem, čo robím a mám všetko na správnom mieste. Keď sa cítim pripravená a že mám veci pod kontrolou, vtedy som najpokojnejšia a najšťastnejšia,“ tvrdí rodáčka z Birminghamu.

Sebavedomie podľa krásky pribúda s vekom. „Nie ste na seba až taký prísny a nemusíte mať neustále všetky odpovede. To je niečo, čo som sa naučila: Je v poriadku klásť otázky,“ skonštatovala.

Životná rola?

Felicity je v medzinárodnom meradle veľmi uznávanou herečkou. Snímka Šialene zamilovaní jej v roku 2011 vyniesla špeciálnu cenu poroty na festivale Sundance. Na konte má aj nominácie na Oscara, Zlatý glóbus, cenu BAFTA a Screen Actors Guild Award za životopisnú drámu Teória všetkého (2014), v ktorej stvárnila prvú manželku Stephena Hawkinga.

- - Inzercia - -