Dnes je utorok, 03.august 2021, meniny má: Jerguš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Courtney Stodden ulovila mega hviezdu. Títo dvaja tvoria naozaj pár?!

jún 22, 2020 - 17:50
Televízna hviezdička Courtney Stodden (25) je za veľkou mlákou pomerne známou postavičkou, ktorá púta pozornosť čímkoľvek, iba nie intelektom. Ale pekne poporiadku.
Foto: 

Courtney rozhodne nepatrí medzi introvertných ľudí, pre ktorých je zachovanie súkromia jedným z najdôležitejších aspektov spokojného života. Práve naopak. Prostoreká milovníčka luxusu sa môže napriek mladému veku pochváliť nekonečným zoznamom milencov. V jej prípade taktiež platí, čím podivnejší chlap, tým lepšie. Najnovší, a podľa šoubiznisových kuloárov skutočne partner, sa ale vymyká jej doterajšiemu prototypu pánov Božských. Stodden totiž zbalila Davida z Beverly Hills, alebo ak chcete bývalého manžela sexbomby Megan Fox, ktorým je Brian Austin Green (46).

Dvojica bola videná v družnej debate na obede, pričom nechýbali ani dotyky. V tomto smere sa však Courtney podaril husársky kúsok. Ako žena, ktorá je závislá od bulváru a pozornosti médií, sa opäť ocitá na titulných stránkach časopsiov, veď rozvedený Brian patrí k najžiadanejším hollywoodskym hercom a po nedávnom rozchode by chcela byť na mieste Courtney nejedna ctiažiadostivá kráska.

Nuž, zaujímavé spojenia

Pripomeňme si, že Courtney sa stala známou najmä vďaka svadbe s Dougom Hutchinsonom. Zosobášili sa, keď mala 16 rokov, on 51. Tento rok sa konečne rozviedli. Brian strávil uplynulých desať rokov s modelkou a herečkou Megan Fox. Dvojica počas vzťahu splodila tri deti. Za rozpad ich manželstva môže modelkina nevera. Po pretrvávajúcich nezhodách si to namierila do náručia muzikanta Machine Gun Kelly. 

Megan Fox, Machine Gun Kelly Confirm Their Romance With a Kiss

- - Inzercia - -