Dnes je piatok, 17.september 2021, meniny má: Olympia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Pracujte štýlovo

marec 30, 2020 - 14:45
Ikonická kovová povrchová úprava veka s inšpiráciou v Zene, prestížna farba Royal Blue s pozlátenými logami a neuveriteľná výbava. To je stručná charakteristika notebooku ZenBook 14 (UX434), ktorý si zamilujete už na prvý pohľad.
Foto: 

Notebookov s označením „ultra“ je na trhu množstvo a tak sa výrobcovia snažia zákazníkom prinášať stále nové, čo ich odlíši od konkurencie. Rovnako je to aj v prípade tohto štýlového modelu Asus.

Okrem toho, že sa značke podarilo priniesť bezrámikový NanoEdge displej s pomerom obrazovky k telu na úrovni 92%, doplnili ho aj sekundárnym displejom ukrytým v touchpade.

Inteligentný touchpad - ScreenPad 2.0 ponúka dotykovú plochu s veľkosťou 5,65 palca a v kombinácii s novým softvérom ScreenXpert prináša nové funkcie a vlastnosti. Tento sekundárny dotykový displej zlepšuje produktivitu a umožňuje plynulejšiu prácu. Funkcia Quick Key automatizuje postupné stláčanie klávesov jedným ťuknutím, Handwriting umožňuje prirodzené zadávanie textu a Number Key oceníte pri rýchlom zadávaní dát. Užívateľské rozhranie je podobné smartfónom a jeho využitie v praxi je naozaj prudko návykové. Či uz si dolu presuniete chat alebo video, uvidíte, že si na to zvyknete veľmi rýchlo a po zmene notebooku vám bude chýbať.

Nový ZenBook nie je atraktívny len po dizajnovej stránke, ale i po tej technickej. Poháňa ho procesor 8. generácie Intel® Core™ i7, v ponuke je aj výkonná grafická karta NVIDIA® GeForce MX250 a operačná pamäť 8 alebo 16 GB.  ZenBook 14 (UX434) je vybavený gigabitovým Wi-Fi 5 (802.11ac) pripojením pre rýchle sťahovanie a stabilnejšiu konektivitu a ponúka výdrž až 12,3 hodiny na jedno nabitie.

Unlimit your creative vision - ZenBook 13/14/15 | ASUS

- - Inzercia - -