Dnes je sobota, 04.december 2021, meniny má: Barbora, Barbara
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Bývalá "Spajska" Mel B: Roky v šoubiznise ju priviedli k novému nápadu

október 29, 2019 - 09:30
Anglická speváčka Mel B si vie predstaviť život na farme. Štyridsaťštyriročná interpretka sa nedávno rozhodla vrátiť z Los Angeles do anglického mesta Leeds v grófstve West Yorkshire po tom, ako sa rozviedla so Stephenom Belafontem.
Foto: 

"Yorkshire bude navždy mojím domovom. Narodila som sa a vyrástla som v Leeds, no teraz je to tu oveľa milšie, pretože mojej sestre sa narodilo dieťa. Spoločne pripravujeme nedeľný obed, dozeráme na to, aby si naše deti spravili domáce úlohy a cez víkendy chodievame na polia, kde sú ovce. Moja dcéra Angel navštevuje školu, ktorá je hneď za rohom, takže všetko je v poriadku.

Páči sa mi myšlienka, že by som vlastnila farmu, no milujem to tu. Je tu krásne a moje deti to tu takisto milujú," povedala v rozhovore pre magazín OK! speváčka, ktorá má aj ďalšie dve dcéry Phoenix a Madison.

Speváčka s hereckým talentom

Mel B, celým menom Melanie Janine Brown, sa preslávila v dievčenskej skupine Spice Girls. Formácia vydala tri štúdiové albumy - Spice (1996), Spiceworld (1997) a Forever (2000). Mel B má na konte aj dve sólovky - Hot (2000) a L.A. State Of Mind (2005). Venuje sa tiež herectvu.

Spice Girls a ich prelomový hit "Wannabe":

Spice Girls - Wannabe

Informácie pochádzajú z webstránky www.femalefirst.co.uk a archívu agentúry SITA.

- - Inzercia - -