Dnes je piatok, 17.september 2021, meniny má: Olympia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Liam Payne prezradil, čo mu na svojej práci prekáža najviac

október 22, 2019 - 08:30
Britský spevák Liam Payne niekedy nevidí svojho dvojročného syna Beara aj niekoľko týždňov. Dvadsaťšesťročný interpret, ktorý má dieťa s bývalou partnerkou Cheryl, to uviedol v rozhovore v relácii The One Show.
Foto: 

"Teším sa na turné. Je náročné byť na cestách a venovať sa propagácii. Niekedy je ťažké dostať sa domov a vidieť ho. S malými deťmi sa stáva veľa rôznych vecí. Niekedy prejde niekoľko týždňov, počas ktorých ho nevidím. Bolí to. Chcem ísť na turné, no musím si pripraviť svoj rozvrh veľmi dôkladne," povedal spevák, ktorý plánuje 6. decembra vydať debutový sólový album LP1.

Preslávilo ho pôsobenie v chlapčenskej kapele

Liam James Payne sa stal známym vďaka formácii One Direction. Pôvodne pätica sa preslávila v súťaži The X Factor, kde v roku 2010 skončila na tretej priečke. Na konte majú zatiaľ albumy Up All Night (2011), Take Me Home (2012), Midnight Memories (2013), Four (2014) a Made In The A.M. (2015), ktorý vydali po odchode Zayna Malika už len ako štvorica.

Získali viac ako sto ocenení vrátane siedmich BRIT Awards, siedmich American Music Awards, šiestich Billboard Music Awards alebo štyroch World Music Awards.

Liam Payne pôsobil dlhé roky vo formácii One Direction:

One Direction - One Way Or Another (Teenage Kicks)

So speváčkou Rita Ora naspievali úspešný duet "For You":

Liam Payne, Rita Ora - For You (Fifty Shades Freed)

Autor: 
YouTube

Dvojročného synčeka má s bývalou partnerkou, speváčkou Cheryl Cole

- - Inzercia - -