Dnes je piatok, 17.september 2021, meniny má: Olympia
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Amber sa poponáhľala. Vzťah s novým partnerom nabral rýchly spád!

apríl 09, 2019 - 17:30
Americká hviezdička Amber Rose (35) je pomerne zaujímavou postavou. Napriek tomu, že nevyniká žiadnym špeciálnym talentom či výzorom, podarilo sa jej vybudovať celkom úspešnú kariéru.
Foto: 

V prípade krátkovlasej blondínky je zjavná jej záľuba v tetovaniach, "zlých" chlapcoch a luxuse. Do zoznamu  milencov kyprej modelky patrí herec Eddie Murphy, raper Drake, Akon či Kanye West. Najserióznejší vzťah mala určite so spevákom Wiz Khalifom, za ktorého bola dokonca tri roky vydatá a majú spolu dnes už šesťročného syna Sebastiana.

Jej najnovšou známosťou je hudobný producent Alexander Edwards. Hoci spolu randia iba niekoľko mesiacov, už doživotne budú spojení spoločným dieťatkom. Radostnú novinku Amber oznámila na svojom Instagrame. K fotografii z lekárskeho vyšetrenia pripísala, že je šťastná a Sebastian sa taktiež nevie dočkať dňa, keď sa stane veľkým bratom. Fanúšikom tak rovno prezradila i pohlavie ďalšieho potomka.

Budúci otec, známy pod pseudonymom AE, zvolil podobnú rétoriku: "Môj syn bude žiariť aj v tej najväčšej temnote. Ďakujem ti za najúžasnejší dar. Milujem ťa."

Amber oznámila druhé tehotenstvo touto fotografiou:

- - Inzercia - -