Dnes je štvrtok, 11.august 2022, meniny má: Zuzana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

UZAVRETÉ: Obľúbené čokoládové dobroty vo sviatočnom šate

december 06, 2018 - 13:51
Súťažte s nami a vyhrajte betlehemskú hviezdu, fľašu čokoládového šampanského a adventný kalendár hrdinov značky M&M's, Červený a Žltý. Áno, advent sa síce už začal, ale my vieme, že políčka na kalendároch sa nikdy neotvárajú tak úplne poctivo. Takto ich budete môcť otvoriť niekoľko naraz a vôbec sa necítiť previnilo, pretože ste nepredbehli kalendár.
Foto: 

Milé dámy,

spoločnosť MARS sa rozhodla spríjemniť vám a vašim blízkym netrpezlivé čakanie na prekvapenia pod vianočným stromčekom. Okrem pečenia, zháňania kapra do vane, nákupu vianočných darčekov a zdobenia vašich príbytkov nezabúdajte aj na oddych. Alebo si uľahčite čakanie na vanilkové rožky, perníky a zemiakový šalát v spoločnosti obľúbených miniatúr čokoládových tyčiniek Snickers, Twix, Bounty, Mars, Milky Way a M&M'S. Ak patríte k priaznivcom týchto vynikajúcich čokoládových dobrôt, tohtoročný Advent si rozhodne užijete vo veľkom. A ak nie vy, vaše ratolesti a partneri sa o čokoládu určite s radosťou postarajú.

Súťažte s nami a vyhrajte betlehemskú hviezdu, fľašu čokoládového šampanského a adventný kalendár hrdinov značky M&M's, Červený a Žltý. Áno, advent sa síce už začal, ale my vieme, že políčka na kalendároch sa nikdy neotvárajú tak úplne poctivo. Takto ich budete môcť otvoriť niekoľko naraz a vôbec sa necítiť previnilo, pretože ste nepredbehli kalendár.

Okrem 360 gramov sladkej radosti s 24 okienkami hráte o vianočnú hviezdu a šampanské Celebrations, ktoré sú plné pestrého mixu čokoládových miniatúr. Krásne sviatočné balenie vás možno inšpiruje aj k tomu, aby ste čokoládové šampanské či hviezdu darovali aj kolegom alebo rodinným príslušníkom. A keďže Vianoce sú aj o prekvapeniach, v balíčku si okrem sladkostí nájdete aj milú drobnosť.

Výhercovia:
Sabína, Ochodnica

Katka, Snina

 Krásne a sladké Vianoce!

- - Inzercia - -