Dnes je piatok, 17.september 2021, meniny má: Olympia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Jessica Biel ráno po "opici". Takto ste ju ešte nevideli!

október 03, 2018 - 12:07
Nejedna z nás by s ňou zrejme ochotne menila. Krásna herečka, zdá sa, vyzerá úchvatne pri akejkoľvek príležitosti. Ráno po fláme nevynímajúc.
Foto: 
Shutterstock

Jessica Claire Biel sa narodila 3. marca 1982 v mestečku Ely (Minnesota), no svoje detstvo prežila v coloradskom Boulderi. Prvý raz dala verejnosti o sebe vedieť už ako 12-ročná. Počas súťaže mladých talentov si totiž zaistila štúdium na renomovanej hereckej škole Diane Hardin's Young Actors Space v Los Angeles. Nasledoval príležitostný modeling a veľká šanca v podobe účinkovania v rodinnom seriáli 7th Heaven.

Do povedomia verejnosti sa však nedostala umelo vytvorenými škandálmi, ale hereckým talentom (vidieť ste ju mohli i v snímkach Summer Catch či Rules of Attraction) a samozrejme manželstvom s Justinom Timberlakeom. Dvojica spolu vychováva synčeka, ktorému dali netradičné meno Silas Randall .

Zaľúbenci sa začali stretávať v roku 2007 a patria k najstabilnejším šoubiznisovým párom. Zosobášili sa v roku 2012 v Taliansku, kde sa pred pár dňami vrátili a s fanúšikmi sa o svoje šťastie podelili.

jessica_uvodna.jpg

Foto: 
Facebook

Justin Timberlake v minulosti randil s hviezdami, akými sú napríklad herečka Olivia Wilde, Scarlett Johansson, Cameron Diaz, Alyssa Milano, speváčka Emma Bunton, Rihanna, Britney Spears, ale i modelka Olivia Munn. Skutočné šťastie našiel až po boku príťažlivej Jessicy, ktorá mimochodom vyzerá bezchybne aj po „opici“. Takto sa fanúšikom ukázala nedávno na sociálnej sieti. Negatívny komentár k jej výzoru po prehýrenej noci by ste ale hľadali len ťažko. :-)

jessica_biel.jpg

Foto: 
Facebook

jessica.jpg

Foto: 
Facebook

jessica_2.jpg

Foto: 
Facebook

- - Inzercia - -