Dnes je piatok, 17.september 2021, meniny má: Olympia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Syn slávnej herečky je v kurze. Pôjde v jej šľapajach?

august 22, 2018 - 08:17
Gény neoklamete, takže ak je vašou mamou kolumbijská hviezda Sofia Vergara (46), je veľmi pravdepodobné, že z vás vyrastie krásny a úspešný človek. Minimálne na jej syna Manola (26) to sedí dokonale.
Foto: 
Shutterstock

I keď dnes obľúbenú herečku pozná celý svet, jej cesta na výslnie sa nezaobišla bez bolestivých strát. Zo životopisu talentovanej Kolumbijčanky je zrejmé, že život sa s ňou nemaznal. Obzvlášť bolestivý bol pre ňu rok 1998, keď jej milovaného staršieho brata zavraždili. Toho mladšieho, ako čiernu ovcu rodiny, zas niekoľkokrát väznili pre distribúciu drog. Keď mala Sofia osemnásť rokov, vydala sa za školskú lásku a otehotnela. Na výchovu syna Manola ale ostala sama. V roku 2000 jej doktori diagnostikovali rakovinu štítnej žľazy, no pre včasné odhalenie choroby sa napokon uzdravila. Hoci bola Vergara pred štyrmi roky časopisom Forbes menovaná za 32. najvplyvnejšiu ženu sveta, najviac na svete ju teší práve zdravie a syn Manolo.

m3.jpg

Foto: 
Instagram

Prvý pohľad na neho rozhodne nie je mätúci a iba vám potvrdí to, čo si pravdepodobne myslíte. Manolo sa venuje modelingu a má za sebou niekoľko úspešných spoluprác. K jeho najväčším úspechom patrí fotenie pre Paper Magazine, kde na stránkach zapózoval s topmodelkou Stevie DeFelice. Po vzore slávnej mamy sa venuje tiež herectvu a zaujal aj režisérskou prvotinou Post-Mortem. Tak či onak, dobre sa na ňho pozerá, nech by bol čímkoľvek, čo poviete? 

m2.jpg

Foto: 
Instagram

manolo1.jpg

Foto: 
Facebook

m4.jpg

Foto: 
Instagram

sofia_1.jpg

Foto: 
Facebook

- - Inzercia - -