Dnes je sobota, 03.december 2022, meniny má: Oldrich
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Lucia Hurajová exkluzívne pre Slovenku: Ukázala nám svoje poklady

marec 20, 2017 - 11:33
„Dobre že ideš, utekám do sprchy,“ privítala ma doma herečka a mamička štvorročného Maxa a štvormesačných dvojičiek Izabely a Sofie LUCIA HURAJOVÁ. „Potom urobíme ten rozhovor, zatiaľ sa zoznám s dievčatami.“ Matka potrebuje dokonalý časový harmonogram dňa a ak má doma viac ako jedno bábätko, časový plán musí byť nepriestrelný. Aj preto so smiechom hovorí, že sa musela naučiť aj štyri veci naraz.
Foto: 
Ramon Leško

Pôvodne som myslela, že sem prídem a nájdem polozúfalú, nevyspatú osobu. Vyzeráš celkom sviežo.

(smiech) Nebudem sa tváriť, že som superžena a že nie sú chvíle, keď mi nepraskajú nervy. Nie je to tak. Musím to však zvládať. S manželom sme sa minule smiali, že už sme sa mohli len pozerať na to, ako naše štvorročné dieťa napreduje a namiesto toho znovu meníme plienky. (smiech) Ale v konečnom dôsledku sa nemám na čo sťažovať. Som rada, že sme všetci zdraví a spokojní.

Sofia sa narodila ako druhá a vraj nebola núdza o drámu.

No, drámu... Izabelu som porodila prirodzene, ale pri Sofii prišlo ku komplikáciám a okamžite ma museli previezť na operačku. Takže som jedna z mála mám dvojičiek, ktorá jedno z detí porodila prirodzene a druhé cisárskym rezom.

Hovorí sa, že dvojčatá majú magickú previazanosť medzi sebou, čo si o tom myslíš?

Zatiaľ som ju nevypozorovala. Momentálne sú vo fáze sebapozorovania, rady sa dívajú jedna na druhú. Áno, poplačú si spolu, ale skôr si myslím, že je to preto, že plače jedna, tak prečo by si nepoplakala aj druhá? Veď mamička to môže mať stereo, hlavne v noci. No podľa mňa previazanosť, ktorú spomínaš, existuje a určite sa prejaví, len v bábätkovskom období to nie je také citeľné. 

ram_1016.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Celý rozhovor aj viac fotografii nájdete v aktuálnom čísle časopisu Slovenka 12/2017

- - Inzercia - -