Dnes je štvrtok, 28.október 2021, meniny má: Dobromila
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ako si vybrať vhodné topánky na ples: 7 tipov, ktoré vám uľahčia výber

január 04, 2017 - 14:48
Nezadržateľne sa blíži plesová sezóna, ktorá sa zaháji už túto sobotu na veľkolepom Plese v opere. Ak sa aj vy chystáte na ples, určite si okrem výberu šiat dajte záležať aj na výbere obuvi.
Foto: 

1. Nezabúdajte na to, že v lodičkách ktoré si zvolíte na ples, pretancujete celú noc. Aby vás na druhý deň netrápili ukrutné bolesti nôh, zaobstarajte si gélové vložky do topánok. 

2. Ak si pred plesom kupujete nové topánky, najskôr ich pred samotnou udalosťou trochu "vychoďte". Prechádzajte sa v nich po byte, aby sa prispôsobili vášmu chodidlu. 

1.jpg

Foto: 
net a porter, asos, topankovo.sk

3. Odtieň a štýl vašich lodičiek, by mal ladiť k plesovými šatám, i keď ich na prvý pohľad nebude vidieť. Na detailoch však záleží. 

4. Ak je na plese predpísaný dresscode white tie, mali by ste zvoliť lodičky, ktoré majú uzavretú špičku i pätu. Taktiež nesmú byť na platforme a mali by mať štíhly opätok. 

2.jpg

Foto: 
net a porter, asos, topankovo.sk

5. Nenechajte sa zlákať bláznivými módnymi trendmi. Stavte radšej na nestarnúcu klasiku. Béžové lodičky so špicatou špičkou sa hodia ku všetkému. 

6.  Neodporúčame vám lodičky, ktoré majú výšku opätku nad 10 centrimetrov. Po chvíli tancovania sa v nich budete cítiť nepohodlne a ľahko môžete stratiť balans.  Spadnúť na plese predsa nechcete...

7. Do lodičiek s uzavretou špičkou si nezabudnite kúpiť silonky. 

- - Inzercia - -