Dnes je nedeľa, 24.október 2021, meniny má: Kvetoslava
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Blowjob, ale trocha inak

august 07, 2012 - 16:02
Blowjob nie je problém začať, ale „úspešne“ ho dokončiť, až taká hračka nie je.
Foto: 

 

Pretože, ktovie prečo, vždy to trvá akosi pridlho. A kto už má mať na to nervy? Pritom stačí poznať len pár jednoduchých trikov. Zasvätíme vás do tajov skutočnej orálnej mágie. Pozor, článok nie je určený pre slabšie povahy! :D


Malá predohra
Nájdite líniu,  ktorá sa tiahne medzi jeho semenníkmi a začnite po nej prechádzať jazykom zdola až po špičku jeho penisu. Dajte si záležať, aby pritom váš jazyk bol plochý a mäkký a nezabudnite na vášnivé a oddané pohľady do jeho očí. Zopakujte to celé tak desaťkrát a toto číslo zakončite krúžením jazyka po špičke penisu. Zaručene fenomenálne entrée úspešného fellatia.


Rytmická metóda
Základom kvalitného blowjobu s vyvrcholením je RYTMUS. Začať môžete klasicky jemne, tak, ako to máte vo zvyku, ale keď už budete cítiť, že je dostatočne vzrušený a blíži sa k orgazmu, pomôžte si aj rukami, aby ste udržali rovnaké tempo. Ale pozor, nechoďte príliš rýchlo, aby ste si nedolámali krk. Ak máte problém s rytmom, skúste si spomenúť na nejakú tanečnú pieseň. Pokojne si ju môžete začať aj pohmkávať. Vibrácie jeho orgazmus ešte viac zintenzívnia. Po takomto výkone vás nebude volať už nikdy inak ako kráľovná blowjobu.


Hlavne submisívne
Nie je zlé okoreniť si oral aj prímesou S&M. Poproste ho, aby vám za chrbtom zviazal ruky a ponúknite mu svoje ústa s tým, že urobíte, čo bude chcieť. Bez rúk budete musieť použiť trocha viac kreativity a vaša bezmocnosť oproti jeho „nadvláde“ ho bude privádzať priam do šialenstva.


Shake up!
Uchopte mu penis pevne pri koreni a otvorte ústa čo najviac. Traste ním zo strany na stranu tak, aby hlavička plieskala o vnútro vašich líc. Toto chlapi milujú, ale dajte pozor, aby ste ho neporanili zubami. To by vám len tak ľahko nezabudol.


Dotyk motýľa
Ak sa chcete pred svojím partnerom naozaj blysnúť, skúste túto obmenu. Nájdete doma hodvábnu šatku a dajte si jeden koniec do úst. Prechádzajte ňou po jeho penise. Keď sa vlhký hodváb trie o pokožku, je to príjemné, tak si viete predstaviť, čo to spraví s citlivým povrchom jeho pýchy… Prikryte šatkou jeho žaluď a jemne prechádzajte špičkou jazyka dookola. Je to vraj čisté šialenstvo!


Moment prekvapenia
Jednou z najväčších vychytávok je čiastočné umŕtvenie jeho prirodzenia. Aplikujte naňho malé množstvo gélu s benzokaínom alebo jemným anestetikom a sledujte to prekvapenie na tvári vášho drahého, keď počas toho, ako ho budete uspokojovať ústami, odrazu znecitlivenie odíde a vystrieda ho presne opačný pocit. Ale pozor, neoblizujte príliš miesto, kde ste natreli gél, aby vám neznecitlivel jazyk. To by zabilo celú vašu radosť.


Deep throat
Deep throat je technika, ktorá je možno až príliš preceňovaná, ale viac-menej funguje spoľahlivo. Závisí predovšetkým od sklonu penisu vo vašich ústach. Najlepší prienik do hlbín vašej ústnej dutiny bude mať, keď si ľahnete na posteľ na chrbát a zakloníte hlavu tak, aby vám visela z postele. Nechajte ho kontrolovať hĺbku prieniku, bude tak mať pocit absolútnej kontroly nad vami, a to ho rozrajcuje do nepríčetna.


To najlepšie na záver
Tento trik znásobuje citlivosť jeho žaluďa, ktorý je už sám o sebe najsenzitívnejšou časťou penisu. Oboma rukami ho pevne uchopte tak, aby vaše prsty boli asi v dvoch tretinách pod uzdičkou penisu. Ťahajte smerom dolu a pridajte prácu vašich úst. Garantujeme vám, že na tento oral tak ľahko nezabudne!

 

Infoblok:

69
Nie každý dokáže prísť „šesťdesiatdevinke“ na chuť. Je to síce orálna disciplína, ale ozaj len pre tých najzdatnejších. Ak sa už na to dáte a chcete si ju naozaj s partnerom užiť, mali by ste sa držať niektorých pravidiel.


Nehrajte mŕtveho chrobáka!
Pri polohe 69 nie je asi úplne pochopiteľné, že občas sa príliš nadchnete equilibristikou vášho drahého a úplne zabudnete, že aj vy by ste mali „dávať“.  Ak sa vám zunovalo robiť mu to ústami, pokojne použite ruky. Váš partner takúto zmenu určite ocení. Ale je možné, že patríte k tým netypickým ženám, ktoré nedokážu robiť dve veci súčasne. Ani v takom prípade si nelámte hlavu a jednoducho si robte prestávky a užívajte si jeho stimuláciu. Je milión možností. Stačí si nájsť tú svoju.


Nezabúdajte, ČO máte v ústach!
Nie je nič horšie, ako keď spôsobíte počas 69-ny svojmu partnerovi bolesť. A to sa pri vašom orgazme môže poľahky stať. Ľahká pomoc! Keď budete cítiť, že to už na vás ide, vyberte si jeho penis z úst a ponechajte sólo radšej len vašim rukám.


Vyťažte čo najviac!
Hoci sa môže zdať na prvý pohľad nepohodlná, má niekoľko výhod. Muž má nádherný výhľad a prístup ku všetkému, čo vám môže spôsobiť rozkoš a môžete výborne kontrolovať tlak jeho jazyka a úst na váš klitoris. 

Autor: Alexandra Okálová
Foto: Thinkstock

- - Inzercia - -