Dnes je piatok, 27.máj 2022, meniny má: Iveta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Viac než 60 000 návštevníkov na Nočných nákupoch

august 25, 2014 - 11:49
Najväčšia nákupná párty roka sa v McArthurGlen Designer Outlet Parndorf konala už po trinásty krát. Oslavu dizajnérskej módy, nákupy a bohatý program si užilo viac ako 60000 návštevníkov a osobností spoločenského života.
Foto: 
Oona Chanel menovala finalistov súťaže Haute Couture Austria Awards 
Významným bodom večera vyhlásenie finalistov súťaže Haute Couture Austria Awards v spolupráci s McArthurGlen Designer Outletom Parndorf. Finálovú dvanástku tých najlepších návrhárov vybrala odborná porota, ktorej súčasťou bola fínska topmodelka a hviezda večera Oona Chanel. Oona je nielen úspešná modelka, ale aj módna redaktorka pôsobiaca v New Yorku, pochádzajúca z legendárnej rodiny Chanel. Zvyšok poroty tvorili: riaditeľka neziskovej organizácie „Wider die Gewalt“ Marika Lichter, Marketing Manager Designer Outletu Parndorf Martina Prucha, námestníčka pre módu a textilné technológie Rakúskej obchodnej komory Anne Marie Mölzer, šéfredaktorka Freizeit Journals Eva Maria Milde, bývalý hlavný dizajnér značky Escada Brian Rennie, herec Mike Galeli, novinárka Lisbeth Bischoff, society-lady Andrea Buday a fotografka Rafaela Pröll.
 
 
Nákupy ako udalosť – 13 rokov Late Night Shoppingu v Designer Outlete Parndorf
"Počas nášho Late Night Shoppingu sa spájame so špičkovými zahraničnými dizajnérmi a ponúkame návštevníkom predĺžené otváracie hodiny, veľa zábavy a jedinečný zážitok z nakupovania. Pri tejto príležitosti sa chceme našim hosťom poďakovať za ich vernosť a osláviť s nimi trinásty ročník," povedal Mario Schwann, manažér McArthurGlen Designer Outletu Parndorf. "Prvý Late Night Shopping v McArthurGlen Designer Outlet Parndorf sa konal v roku 2002. Odvtedy sa táto udalosť stala ústredným bodom pre fanúšikov módy,  na čo sme veľmi hrdí."
 
 
Zdroj a foto: McArthurGlen Designer Outlet Parndorf

- - Inzercia - -