Dnes je nedeľa, 24.október 2021, meniny má: Kvetoslava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Za svojím prvým autom plakala

máj 28, 2010 - 12:41
Bývalá modelka Lucia Hablovičová (32) je síce útla žena, no vozí sa na veľkom, mužnom aute. Svoje „Volvinko“ si vybrala preto, aby v ňom mohla voziť veci z chalupy a tiež dvoch psíkov. Síce naň nedá dopustiť, no ešte dnes si spomína na prvého tátoša, za ktorým smútila.
Foto: 
Krásna brunetka priznáva, že pri rozhodovaní sa často riadi spontánne, no pred rokom a pol sa musela pri kúpe nového automobilu na veci pozrieť racionálne. „Rozhodovala som sa pri tomto aute viac rozumom ako srdcom. Čo v mojom prípade nebýva veľmi často, ale v tomto prípade som naozaj veľmi rada,“ zamyslela sa bývalá riaditeľka súťaže krásy nad terénnym vozidlom, na ktorého kúpu mala jasné dôvody. „Je to veľmi praktické auto a v mojom prípade zohralo úlohu aj to, že mám dvoch psíkov a že veľmi často prenášam z chalupy také nadrozmerné veci hore-dole, takže som potrebovala auto, do ktorého sa vojde veľa vecí, a tiež nebude problém, že sú tam dva psíky,“ dozvedeli sme sa po chvíľke.

Anjelik strážny
„Toto auto mám vyše roka a dá sa povedať, že autá nestriedam často. Som typ človeka, ktorý keď si zvykne, tak potom mu je ľúto,“ pokračovala rodáčka z Bratislavy, čím si okamžite spomenula na predaj svojho prvého štvorkolesového tátoša. Ako sama odhalila, nebolo to pre ňu vôbec ľahké. „Dokonca keď som predávala svoje prvé auto, tak aj nejaké slzičky tam boli. Mala som k nemu taký špeciálny vzťah, možno preto, že bolo moje prvé. Ale je mi ľúto za každým autom, s ktorým sa musím rozlúčiť.“ Vraj by si preto najradšej nechala každé. Lucka pred STAR-om netajila ani fakt, že v každom svojom autíčku zvykne nosiť talizmany pre šťastie. „V aute mám niekoľko predmetov, talizmanov. Ešte mám iné auto, také malé, taký Peugeot, a tam mám tiež talizman,“ pousmiala sa milo a vzápätí doplnila, prečo má takúto slabosť: „Veľmi rada mám pri sebe v aute vec, ktorú mám rada, ktorá pre mňa niečo symbolizuje, a je to väčšinou anjelik v rôznych podobách.“

Autor: VERONIKA VANDRAŠEKOVÁ
Foto: Daniel Kaplavka

- - Inzercia - -