Dnes je utorok, 28.jún 2022, meniny má: Beáta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Pavol Habera a kapela TEAM koncertovali v Grand Hoteli Kempinski vo Vysokých Tatrách

máj 26, 2022 - 10:00
Obľúbený spevák Pavol Habera s kapelou TEAM odohral v sobotu 14. mája koncert v príjemnej atmosfére hotela na brehu Štrbského plesa.
Foto: 

Sme veľmi radi, že sme sa mohli vrátiť k obľúbenej tradícii hudobných víkendov a naši hostia ju mohli po dvojročnej prestávke odštartovať práve koncertom Pavla Haberu a kapely TEAM,” hovorí Kathrin Noll, generálna riaditeľka Grand Hotela Kempinski High Tatras. 

Pavol Habera otvoril unplugged vystúpenie pesničkou Mám na teba chuť. Svoje najväčšie hity ako Prievan v peňaženke, Láska necestuj tým vlakom, Je to vo hviezdach, či Držím ti miesto odohral s kapelou v zložení Dušan Antalík, Ivan Válek, Juraj Tatár, Matej Morávek a Igor Skovay. Pesničku s názvom Severanka venoval na koncerte svojej vernej fanúšičke – najúspešnejšej slovenskej lyžiarke Petre Vlhovej. Unplugged koncert uzavrel hitom Reklama na ticho. “Mám rád takéto typy koncertov, ktoré sú skôr besedou s pesničkami. Z publika cítime, že chceme sa zabaviť, ale aj pokecať. Som rád, že ľudia si s nami pesničky spievajú. To znamená, že si našli adresáta, čo poteší každého umelca,” povedal po koncerte obľúbený slovenský spevák.

V júni bude hotel pokračovať v hudobných víkendoch koncertom a programom pre deti. Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí si v sobotu 4. júna môžu najmenší hoteloví hostia aj ich rodičia užiť koncert Mira Jaroša. 

- - Inzercia - -