Dnes je štvrtok, 11.august 2022, meniny má: Zuzana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

3 znamenia zverokruhu, ktoré nájdu počas mesiaca marec svoju spriaznenú dušu

marec 11, 2022 - 08:30
Každý hľadá svoju spriaznenú dušu, no po mnohých nešťastných vzťahoch sa nám to zdá nereálne. Väčšina z nás už ani neverí, že je to možné. Napriek tomu sa tri znamenia počas kvadrátu Jupitera v mesiaci marec bezhlavo zamilujú. Kľudne svoju lásku môžu nazvať spriaznená duša, či sa nám to páči alebo nie.
Foto: 
shutterstock

Jupiter rozširuje emócie a keď nadviaže spojenie s Mesiacom, symbolom našich minulých životov a pocitov, majú isté znamenia potenciál na spojenie so svojimi spriaznenými dušami.

Niektoré znamenia sú náchylnejšie k láske a romantike a iné zasa majú tendenciu v láske neustále trpieť a na lásku už pomaly neveria. Títo ľudia trávia veľa času sami, pretože nechcú strácať čas prácou a energiou s tými, ktorých skutočne nemilujú. Uvedomili si, že jediná romantika, ktorú chcú, je forma spriaznenej duše.

Rak 

Máte radi stabilitu a nechodíte s každým, kto sa vám fyzicky páči. Príležitostný sex pre vás predstavuje mrhanie časom. Ak sa s niekým chystáte zdieľať vašu lásku, chcete, aby to bolo výnimočné. Tento mesiac stretnete osobu, ktorá vaše túžby naplní, a ktorej budete môcť dôverovať. 

Váhy 

Už ste si preskákali toľko romantických vzťahov, že len predstava ďalšieho vás unavuje. V mladosti je to zábava a dobrodružstvo prežívať neustále nové lásky. Časom to však každého unaví. Keby ste už konečne stretli tú pravú osobu, s ktorou by to bolo navždy iné. Nezúfajte, toto je vaša sezóna lásky. Marec vám prinesie osobu, ktorá zmení váš pohľad na lásku. 

Strelec 

Chcete sa pohnúť ďalej. Stále túžiaci, stále nespokojní, stále plní nádeji. Počas života  ste stretli niekoľko ľudí, ktorí mali potenciál vašej spriaznenej duše. Tá pravá osoba však príde až  teraz v priebehu najbližších nasledujúcich dní. Budete hneď vedieť, že má naozaj na to, aby sa stala vašou spriaznenou dušou. 

- - Inzercia - -