Dnes je nedeľa, 14.august 2022, meniny má: Mojmír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Vianočná pohľadnica z kráľovského dvora

december 11, 2021 - 14:00
Dlho očakávaná vianočná pohľadnica zobrazujúca Vojvodu a Vojvodkyňu z Cambridge s deťmi uzrela svetlo sveta. Ich Instagram okamžite zaplavili obdivné reakcie fanúšikov. Kate zároveň opäť nesklamala svet svojim štýlom, keď sa na slávnostnom podujatí vo Westminster Abbey objavila v červených šatách, ktoré sa najbližšie dni pravdepodobne objavia v každom módnom plátku.
Foto: 
instagram @dukeandduchessofcambridge

Vojvoda a vojvodkyňa hostili kolednícku bohoslužbu vo Westminster Abbey, ktorou oslávili tých, ktorí pre svoje komunity v čase pandémie spravili niečo navyše.

dizajn_bez_nazvu48.png

Vianočná pohľadnica z kráľovského dvora
Foto: 
instagram @dukeandduchessofcambridge

Katedrála Westminster Abbey na svojej oficiálnej stránke zverejnila slová vojvodkyne:

„Pandémia COVID-19 nás všetkých postavila pred nespočetné množstvo predtým nepredstaviteľných výziev. Stratili sme milovaných, videli, ako sú naši pracovníci v prvej línii vystavení nesmiernemu tlaku a zažili sme srdcervúcu izoláciu od tých, ktorých si najviac vážime."

„Popri tom sme videli, ako sa komunity spojili, aby podporili tých, ktorí to najviac potrebujú. A vďaka našej separácii od ostatných sme si pripomenuli, aké silné je ľudské spojenie s nami všetkými. Ako veľmi sa navzájom potrebujeme. A ako láska a pocit spolupatričnosti môžu poskytnúť útechu v ťažkých časoch. Je dôležité byť jednoducho spolu."

„V našich úlohách máme s Williamom to šťastie, že sa stretávame a trávime čas s fenomenálnymi ľuďmi po celej krajine, ktorí každý deň podporujú jednotlivcov a rodiny. A za posledné dva roky nás skutočne inšpirovalo nespočetné množstvo ľudí, ktorí spojili svoje komunity jednoduchými skutkami lásky a láskavosti. Táto kolednícka bohoslužba je náš malý spôsob, ako oceniť inšpiratívny prínos, ktorým mnohí z vás prispeli."

V rámci koncertu mali prítomní možnosť vypočuť si Leonu Lewis s koledou O Holy Night aj Ellie Goulding, ktorá zaspievala Have yourselves a merry little Christmas. Stredobodom pozornosti bola však Kate žiariaca v červenom kostýme. Veď uznajte sami.

dizajn_bez_nazvu49.png

Vianočná pohľadnica z kráľovského dvora
Foto: 
VOGUE Germany/Getty Images

Vianoce sú za dverami, najvyšší čas poslať pohľadnice.

- - Inzercia - -