Dnes je piatok, 03.december 2021, meniny má: Oldrich
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Čokoládové maškrtenie patrí k Vianociam

november 22, 2021 - 14:00
Mikuláš zaklope na dvere už o pár dní. Hľadáte inšpiráciu, čím naplniť mikulášske balíčky? Tu sú tipy od obľúbenej značky Milka.
Foto: 
Milka

Snehová nádielka

Vianoce na snehu patria k tej pravej atmosfére rovnako ako vôňa vianočného pečiva. Milka Snowballs Milk alebo Oreo sú však tou pravou cukrovinkou, ktorá vám zaručene priblíži zasneženú vianočnú náladu. Najjemnejšia mliečna čokoláda v tvare snehových gúľ plnená krémovou náplňou z lahodného alpského mlieka či sušienok Oreo poteší malých aj veľkých labužníkov. A snehové dobrodružstvo sa môže začať!

Odporúčaná cena: 3,19 €

 To najjemnejšie čakanie

Adventné kalendáre neodmysliteľne patria k Vianociam a v obľube ich majú hlavne tí najmenší. Pripomínajú totiž blížiaci sa čarovný deň plný darčekov. Odpočítavanie dní sa stane príjemnejším vďaka čokoládovým postavičkám, ktoré sa ukrývajú v Milka adventnom kalendári. Sú vyrobené z tej najjemnejšej čokolády z alpského mlieka, ktorá spríjemní adventný čas celej rodine.

Gramáž: 200 g
Odporúčaná cena zobrazeného kalendára: 5,99 €

 Klasika v novom balení

Milka Santa nie je len poslom dobrej nálady, ale pri čakaní na Štedrý večer poteší aj tie najmaškrtnejšie jazýčky. Najjemnejšia čokoláda z alpského mlieka harmonicky doplní adventnú atmosféru a urobí radosť všetkým generáciám. Čokoládové figúrky sa navyše výborne hodia ako mikulášska nádielka. Tento rok sa Milka Santa po novom predstaví v tradičnom červenom obleku s fialovým vrecom plným darčekov.

Gramáž: 90 g za odporúčanú MOC 2,29 €
Gramáž: 45 g za odporúčanú MOC 1,19 €

santa_upr.jpg

Milka Santa
Foto: 
Milka

- - Inzercia - -