Dnes je nedeľa, 25.september 2022, meniny má: Vladislav, Vladislava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Street style v Amsterdame: Čím nás prekvapil?

júl 21, 2021 - 12:20
Street style je momentalne veľký fenomén obliekania. Boli sme sa pozrieť v Amsterdame, v jednej zo svetových metropol, na to, aký štýl preferujú.
Foto: 
Aline Santiago

Amsterdam je hlavným mestom Holandska, ale je zároveň však aj veľmi medzinárodné mesto kde nájdete rôznorodosť v móde. Sú rôzne typy street style a my sme vám zostavili výber tých 4 najlepších.

 1. Pinterest  street style

Tento outfit je zvládnutý na výbornú. Ako si je možné všimnúť, boli zvolené krémové odtiene spolu s fialovou a k outfitu bol doladený klobúčik, ktorý je horúcim trendom roku 2021 a dá sa nosiť za každého ročného obdobia. Tenisky sú Nike Airforce 1 ktoré sú tak isto hitom medzi teniskami. Tento outfit bol inšpirovaný pinterestom, prezradila nám Arianna ktorá žije v Amsterdame.

untitled_design.jpg

Foto: 
Michaela Richterová

2. Elegantný street style

Elegancia momentálne dominuje vo svete módy už niekoľko storočí a časom sa však vyvíja. Tento ‚look‘ bol postavený na jednoduchosti a elegancii. Voľné rifle, biele tričko s vypchávkami na ramenách a zlaté doplnky sú jednoducho základ trendy šatníka. Tento outfit bol inšpirovaný instagramom.

untitled_design-2.jpg

Foto: 
Michaela Richterová

3. Pravý street style

Nič presnejšie neopíše pravý street style ako tento outfit. Crop top je znak mladosti, ktorý bol krásne zladený s výraznými Nike Jordans v podobnej krikľavo ružovej a oranžovej farbe. Rifle sú jedinečným kúskom, ktorým sa Arianna pochválila že, získala v Amsterdame vo Vintage obchode. Je to skvostný úlovok, ktorý zaručene každý mať nebude. Nezabúdajte, malé okrúhle okuliare sú in a sú skvelým doplnkom, ktorý dokáže doladiť akýkoľvek outfit.

untitled_design-3.jpg

Foto: 
Michaela Richterová

4. Street style u mužov

Typický študentský outfit. Tak by sme ho jednoducho zhrnuli, keďže Amsterdam je medzinárodné študentské mesto, často je vidieť na uliciach práve outfity na tento štýl. Modré rifle, prúžkované tričko, mikina okolo krku a ako posledné všetko doladené prsteňami a retiazkou. Doplnky vedia urobiť výsledný efekt. A rozhodne kraľujú rokom 2021.

untitled_design-4.jpg

Foto: 
Michaela Richterová

- - Inzercia - -