Dnes je nedeľa, 05.december 2021, meniny má: Oto
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

4 inšpirácie na trendové nechty na leto 2021

jún 07, 2021 - 11:13
Trendy sa neustále hýbu nie len v sfére fashion, ale i v manikúre či pedikúre. Dnes si predstavíme najtrendovejšie dizajny nechtov na leto 2021. Inšpirujte sa!
Foto: 
Valeria Boltneva from Pexels

Nechty leto 2021

Ako prvé je potrebné začať s tvarom samotného nechtu. Tento rok sú "in" práve zaoblené a predĺžené nechty, no trendy zostávajú aj stredne dlhé a hranaté, takže je len na vás ako sa rozhodnete.

Wavy

Samostatnou kapitou sú dizajny. Na úvod začneme s vlnkovitým dizajnom -  ‘wavy trend’. Ide o asymetrické tvary, kde budete mat vlnky vertikálne či horizontálne, alebo len na okrajoch nechtov.

obrazok1.png

Foto: 
Instagram/heluviee
   

obrazok2.png

Foto: 
Instagram/heluviee

Farebná francúzska manikúra

K horúcim trendom tohto leta patrí aj večná klasika v podobe francúzskej manikúry. Zabudnite však na tú "klasickú" - toto leto ju oživte farbami. Či si už zvolíte viaceré odtiene jednej farby na špičkách alebo každý necht inej farby, je už na vás. Ak by ste chceli ešte viacej oživiť vašu trendy francúzsku manikúru, zvolte farebný podkladový lak a farbu na špičky už len dolaďte.

obrazok3.png

Foto: 
Instagram/michaelarichterovaa

obrazok4.png

Foto: 
Instagram/leminimacaron

Crazy nails art

Farby hýbu svetom módy a podpísali sa aj na letných nechtových trendoch. Prečo nemať na každom prste inú farbu alebo na ľavej jeden odtieň a na pravej iný? Crazy nails art je hravý a môžete sa na vašich nechtoch doslova vyblázniť. 

obrazok5.png

Foto: 
Instagram/leminimacaron

obrazok6.png

Foto: 
Michaela Richterová

Romantické kvetinky

Zvoľte si podkladový lak v jemnej ružovej či priesvitný a naň nakreslíte kvetinky. Tu si už farebné kombinácie môžete vymyslieť akékoľvek. Či už sa rozhodnete pre romantické a jemné vzory alebo čistú extravaganciu, garantujeme vám, že si to okolie všimne. A zároveň tým nepokazíte žiaden váš look.

obrazok8.png

Foto: 
Pinterest

- - Inzercia - -