Dnes je štvrtok, 11.august 2022, meniny má: Zuzana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Sexsymbol Ryan Phillippe úprimne o manželstve

september 22, 2020 - 07:00
Americký herec Ryan Phillippe (46) tvrdí, že ani napriek nevydareným vzťahom nezanevrel na manželstvo. Bývalý manžel herečky Reese Witherspoon to prezradil v rozhovore pre americký týždenník People.
Foto: 

"Som voči tomu otvorený. Nemám však presný dátum či špeciálne plány. Jednoducho som túto možnosť v sebe striktne neuzavrel a uvidíme, čo nastane v budúcnosti," uviedol rodák z New Castle v štáte Delaware.

Ryan s bývalou manželkou Reese Witherspoon:


Herec, ktorému nevyšiel ani vzťah s veľkou láskou Paulinou Slagter, si rovnako uvedomuje, že život na očiach verejnosti predstavuje výzvu pre každú zaľúbenú dvojicu. "Ovplyvňuje to najmä tých, ktorí si nevybrali byť slávni - vaše deti a ľudí, s ktorými ste vo vzťahu," priblížil Phillippe, ktorý so spomínanou Slagter tvoril pár päť rokov. "Keď som sa stretával s ľuďmi z branže, celkom chápali situáciu. Ale mám pocit, že ak ste s niekým, kto nie je z tejto oblasti, pozerá sa na to trochu inak," uviedol herec, ktorý sa chce v najbližších rokoch upriamiť najmä na nové veci.

"Teším sa na všetko, čo som ešte nezažil. Na výzvy a na to, ako sa im postavím. Dobrodružstvá, riziká, ktoré musíte podstúpiť pri podnikaní - také veci ma dokážu nadchnúť dostatočne na to, aby som uspel v oblasti, v ktorej som nepôsobil väčšinu života. V duchu sa stále cítim byť veľmi mladý," dodal na záver.

- - Inzercia - -