Dnes je piatok, 27.máj 2022, meniny má: Iveta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Milujete nakupovanie? Dobrá správa na záver leta!

august 22, 2020 - 07:00
Trendsetteri pozor - McArthurGlen Designer Outlet Parndorf v auguste pre milovníkov módy pripravil úplne nový zážitok z nakupovania plný horúcich zliav!
Foto: 

Vďaka predlženým otváracím hodinám môžete nakupovať od pondelku do piatku v čase od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 9:00 do 18:00. Muži aj ženy tak môžu svoje nákupné chúťky uspokojiť počas Fashion Shopping Weeku od 24. do 29. augusta a ušetriť až 50% z outletovej ceny. Tešiť sa môžet na letné kolekcie známych luxusných, lifestyle a dizajnérskych značiek, ako sú Adidas, Diesel, Guess, Converse, Under Armour a mnoho ďalších.

Dôležité upozornenie

Nakupovanie samozrejme prebieha v súlade so všetkými oficiálne predpísanými zdravotnými a bezpečnostnými opatreniami. V približne 160 obchodoch so širokou škálou značiek a veľkým výberom módy, šperkov, obuvi, športového a rekreačného oblečenia, domácich potrieb, ako aj veľkého množstva hier a oblečenia pre deti, vďaka ktorým je nakupovanie ešte zábavnejšie. Letné potešenie z nakupovania si môžete užiť ešte pred príchodom jesene.

Mario Schwann, Manažér centra McArthurGlen Dizajnér Outlet Parndorf:

„Pekný koniec leta a zároveň skvelý začiatok jesene: Chceme našim návštevníkom ponúknuť zážitok z nakupovania plný skvelých zliav. Počas Fashion Shopping Weeku s predlženými otváracími hodinami v pondelok až piatok od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 9:00 do 18:00 sa môžu naši hostia tešiť na špeciálne ponuky.“

- - Inzercia - -