Dnes je piatok, 12.august 2022, meniny má: Darina
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Cameron Diaz berie uplynulé mesiace ako veľkú šancu na zmenu!

júl 09, 2020 - 12:00
Cameron Diaz (47) si užíva život mimo svetiel reflektorov a hranie vo filmoch jej nechýba. Charizmatická rodáčka zo San Diega, ktorá sa naposledy predstavila vo filmovom muzikáli Annie (2014), má aktuálne celkom iné priority. A "vďačí" za to aj pandémii.
Foto: 

"Verejnosti som dala viac ako polovicu svojho života. Cítim, že je v poriadku, spraviť si teraz čas pre seba, na reorganizáciu a aby som si vybrala, ako sa chcem vrátiť do sveta. Vtedy, keeď sa rozhodnem. Hranie mi nechýba," priznáva s tým, že sa momentálne venuje zdravému životnému štýlu.

Diaz sa taktiež sústreďuje na veci, ktoré sú pre ňu najdôležitejšie, napríklad na medziľudské vzťahy. "Chcem si vybudovať lepšie, silnejšie priateľstvá s ľuďmi, ktorí sú so mnou. Samozrejme, to zahŕňa aj môjho manžela," uviedla herečka, ktorá sa v roku 2015 vydala za muzikanta Benjiho Maddena z kapely Good Charlotte. Ako uviedla, manželstvo s ním je najlepšia vec, ktorá sa jej kedy stala. "Môj manžel je najlepší. Je to najúžasnejší človek a je môj skvelý partner," vyznala sa.

Herečka tiež prezradila, že pripravuje niečo nové. "Rada tvorím, takže len hľadám projekt, ktorý mi teraz dá najväčší zmysel. Pripravujem pár vecí, ale je ešte príliš skoro o nich hovoriť," dodala. Nechajme sa teda prekvapiť, čo pre nás nestarnúca kráska chystá. :-)

- - Inzercia - -