Dnes je nedeľa, 25.september 2022, meniny má: Vladislav, Vladislava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Nominantky v ankete Slovenka roka 2020 v kategórií vzdelávanie

apríl 14, 2020 - 18:31
Mená víťazok prestížnej ankety Slovenka roka 2020 sa dozvieme počas slávnostného galavečera v historickej budove Slovenského národného divadla a v priamom prenose RTVS 30. augusta 2020. Laureátky vám budeme postupne predstavovať po jednotlivých kategóriách. Pokračujeme s dámami z kategórie vzdelávanie.
Foto: 

Predstavujeme vám laureátky v kategórií vzdelávanie:

Ing. JANKA FEDOROVÁ, riaditeľka Strednej odbornej školy v Pruskom. V poľnohospodárskej škole so zameraním na poľnohospodárske, záhradnícke, potravinárske odbory  a odbory zamerané na rozvoj vidieka  má výraznú zásluhu na etablovaní študijného odboru agromechatronik  a na rozvoji odboru salašník/salašníčka. Škola sa ako prvá v SR podieľala na  zavedení kynológie do sústavy odborov stredných škôl a realizuje vzdelávanie  duálnym systémom.

PaedDr. ERIKA BARTOŠOVÁ, učiteľka na Základnej škole J.C. Hronského v Krupine. Na prvom stupni základnej školy učí už takmer štvrťstoročie, v ostatnom čase sa zameriava predovšetkým na vzdelávanie detí cudzincov, ktoré prichádzajú do slovenských škôl. Vytvorila vlastný jazykový program pre deti, ktoré vôbec nevedia po slovensky. 

Mgr. TATIANA HUSÁROVÁ, zakladateľka a riaditeľka Art Academy v Poprade, kde sa  pätnásť rokov venuje talentovaným deťom v oblasti dramatizácie a cudzích jazykov. Režíruje mládežnícky divadelný súbor v anglickom a španielskom jazyku, založila súťaž Rés Cordis - Vec srdca, ktorá je celoslovenskou prehliadkou v umeleckej dramatizácii a interpretácii európskych jazykov. 

Hlasovanie je spustené na www.slovenkaroka.sk

Hlasovať môžete od 17. februára 2020 od 12.00 h do 28. augusta 2020 do 10.00 h prostredníctvom SMS na číslo 7504 v tvare SR1–28; kupónmi z týždenníka Slovenka alebo on-line na www.slovenkaroka.sk/ hlasovanie. Cena SMS je 1 euro s DPH., službu zabezpečuje spoločnosť MegaVox, s.r.o. Príklad hlasovania formou SMS: Ak chcete dať hlas nominantke číslo 1, pošlite SMS v tvare: SR (medzera) číslo kandidátky na číslo 7504.

Hlasujte za svoju favoritku a vyhrajte exkluzívny dovolenkový pobyt pre 2 osoby v Ománe od CK Hydrotour.

Možnosť čerpania dovolenkového pobytu v Ománe v priebehu dvoch rokov.

- - Inzercia - -