Dnes je štvrtok, 11.august 2022, meniny má: Zuzana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Topmodelka Cara Delevingne prezradila, kedy sa stáva lepším človekom

september 04, 2019 - 10:00
Anglická herečka a modelka Cara Delevingne je lepší človek, keď je zaľúbená. Vyhlásila to v rozhovore pre októbrové vydanie britskej verzie magazínu Elle. "Jednoducho som lepšia, keď som zamilovaná."
Foto: 

"Nemusí to byť do niekoho. Môžem mať rada aj samú seba. Len je to úžasný pocit, keď nie ste sám, keď svetu čelíte s niekým iným," povedala rodáčka z londýnskeho Hammersmithu. Delevingne už viac ako rok randí s americkou herečkou Ashley Benson. To, že sú vo vzťahu, verejne potvrdila tento rok v júni.

Lásku si stráži

Dvadsaťsedemročná Angličanka pre Elle tiež vysvetlila prečo s médiami veľmi nehovorila o svojom milostnom živote. Ten je podľa nej totiž "nedotknuteľný". "Chápem, prečo sa ľudia tak veľmi starajú, a nechcem byť taká tajnostkárska, aby si mysleli, že sa za niečo hanbím. Ale nikdy som nebola vo vzťahu, ktorý je veľmi verejný alebo v ktorom som zverejňovala fotografie niekoho iného," povedala. Vo vzťahu s Benson je to však podľa jej slov iné. "Mali sme chvíľu, keď sme to tajili alebo minimálne nechceli pozornosť. Teraz sa chcem pýšiť. Čo nie je to isté, ako chcieť si s niekým zapózovať na červenom koberci. Ľudia si robia vlastné domnienky a to mi robilo starosti. Pretože, ak je to niečo, čo je veľmi dobré, nechcete, aby to niekto niekedy zmenil, hoci ľudia by nemali mať takú moc," poznamenala.

Prestížny titul Modelka roka

Cara Delevingne začala s modelingom už ako desaťročná, pričom kontrakt s agentúrou podpísala v roku 2009. V rokoch 2012 a 2014 získala v rámci Britských módnych cien titul Modelka roka. Ako herečka sa predstavila napríklad vo filmoch Anna Karenina (2012), S tvárou anjela (2014), Papierové mestá (2015), PAN: Cesta do Krajiny-Nekrajiny (2015), Jednotka samovrahov (2016), Valerian a mesto tisícich planét (2017), Tulipánová horúčka (2017) či fantasy seriáli Carnival Row (2019).

- - Inzercia - -