Dnes je nedeľa, 24.október 2021, meniny má: Kvetoslava
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Dermacol: Predajňa plná vôní a zážitkov

máj 24, 2018 - 11:57
Legendárna kozmetická značka Dermacol je na trhu už neuveriteľných 52 rokov a stále sa jej darí získavať si nových nadšených používateľov a aj posilňovať svoju pozíciu aj v tvrdej konkurencii. V žilinskom nákupnom centre Mirage minulý týždeň otvorila svoju v poradí tretiu zážitkovú predajňu.
Foto: 

Oku lahodiaci pôvab sa tu snúbi s eleganciou, príjemnou vôňou a usmiatym, ochotným personálom. Po predajniach v Bratislave a Prievidzi sa spoločnosť Dermacol rozhodla ešte rozšíriť pole svojej pôsobnosti a otvorila svoju zatiaľ najväčšiu predajňu v Žiline. „Teší nás, že aj v rámci Žilinského kraja vieme ponúknuť ženám i mužom veľmi krásnu zážitkovú predajňu, v ktorej nemusia rýchlo nakupovať, ale majú možnosť si všetky produkty vyskúšať a cítiť sa výnimočne,“ hovorí pani Beáta Slimáková výkonná riaditeľka spoločnosti Dermacol pre Slovensko.

dermacol027.jpg

Foto: 
Ivan Medveď

Čo sa sortimentu týka, predajňa obsahuje celé portfólio obľúbenej kozmetickej značky. „Dermacol bol kedysi synonymum pre make-up a zaoberal sa predovšetkým líčidlami, neskôr pribudla pleťová a telová kozmetika, pred dvomi rokmi pribudli do nášho portfólia aj parfémy. Je to nové odvetvie, do ktorého sme sa pustili a myslím, že úspešne, máme veľmi zaujímavé vône. No a na prelome minulého a tohto roku sme doplnili aj pánsku radu, na ktorú sme veľmi hrdí, a tak dokážeme ponúknuť zážitok z vôní a dobrého pocitu nie len dámam, ale aj pánom,“ dodáva.

d1.jpg

Foto: 
Ivan Medveď

Súčasťou každej z predajní je školený personál i profesionálne vizážistky, ktoré  dokážu zákazníkom pomôcť i poradiť. Krstnými otcami novej predajne sa stali členovia kapely No Name, ktorí so značkou Dermacol odštartovali netradičnú, no veľmi úspešnú spoluprácu. „Po tom, čo Dermacol prišiel s pánskou radou, sme sa dohodli na parádnej spolupráci, ktorá nám robí veľkú radosť. Spolu s generálnym riaditeľom pánom Vladkom Komárom sme napísali pieseň, ktorá má momentálne už deväť nadnárodných mutácii. Aktuálne nahrávame maďarskú verziu piesne a po nej príde na rad poľská verzia,“ hovorí Igor Timko.

dermacol024.jpg

Foto: 
Ivan Medveď

A na ktorý produkt nedajú chalani z kapely dopustiť? „Všetci štyria bratia sme amatérski hokejisti a sprchové gély z pánskej rady sú už našou povinnou výbavou výstroja. Našli sme si tu všetko, vrátane prípravkom na brady, fúzy, na celé telo a tí, členovia kapely, ktorí majú ešte vlasy, tak používajú aj šampóny,“ dodáva so smiechom Igor Timko. Už tento týždeň budú chalani spoluotvárať v poradí štvrtú predajňu značky Dermacol, a to priamo v ich rodných Košiciach. 

dermacol007.jpg

Foto: 
Ivan Medveď

- - Inzercia - -